Integra - profesjonalny system ERP do zarządzania przedsiębiorstwem

integraintegra

Artykuły

Integra - opis systemu

Szanowni Państwo,

Firma Orga-Soft z Wrocławia przedstawia Państwu nowoczesne oprogramowanie informatyczne z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Zbudowany na bazie wieloletnich doświadczeń ekspertów d/s zarządzania organizacją i wdrażania systemów, zintegrowany system zarządzania - INTEGRA jest najbardziej zaawansowanym technologicznie pakietem klasy ERP (Enterprise Resource Planning).
 
Dedykowany małym i średniej wielkości przedsiębiorstwom handlowym i produkcyjnym z każdego sektora gospodarki, a w szczególności oferowany firmom prowadzącym produkcję procesową, system INTEGRA charakteryzuje się otwartą, modułową budową dającą możliwość dostosowania swoich parametrów do każdej formy organizacji. Dodatkowo szeroka funkcjonalność oraz skalowalność modułów systemu ułatwia sprawne wdrożenie oprogramowania i rozwój aplikacji wraz z rozwojem przedsiębiorstwa.
 
INTEGRA posiada zaimplementowane najnowsze „know-how" rozwiązań biznesowych. Nasi międzynarodowi partnerzy dostarczają nam niezbędnej wiedzy z zakresu nowych trendów i kierunków zarządzania, przyczyniając się do powstania produktu spełniającego najbardziej indywidualne zapotrzebowania polskich przedsiębiorstw. Rozwiązania pomocne w relacjach z klientem (CRM), w organizacji i archiwizacji dokumentów (DMS, Workflow) czy wykorzystania Business Intelligence w celu zwiększania atrakcyjności i konkurencyjności przedsiębiorstwa na współczesnym rynku to nie wszystkie możliwości systemu INTEGRA. Tak wysoka funkcjonalność stanowi dzisiaj niezbędny element strategii rozwoju gwarantujący najwyższe standardy zarządzania Państwa organizacją oraz kształtuje nowoczesny wizerunek firmy.
 
 
W skład systemu INTEGRA wchodzą obszary funkcjonalne, takie jak: Sprzedaż i Dystrybucja, Magazyn, Rachunkowość finansowa, Zakupy, Produkcja, Kadry i Płace, Rachunek kosztów oraz Zarządzanie czasem i Zarządzanie obiektami.
 
     

     Każdy z modułów systemu cechuje się:
 
          - podstawowymi i specjalistycznymi funkcjami rozwiązań obsługiwanej branży
          - innowacyjnymi rozwiązaniami biznesowymi w każdym module
          - integralną współpracą z innymi modułami systemu
          - automatyzacją procesów gromadzenia i archiwizowania danych
          - szybkim dostępem do aktualnych informacji na każdym poziomie zarządzania
          - zaawansowanymi narzędziami analitycznymi i raportującymi
          - intuicyjną obsługą dzięki przyjaznemu graficznemu interfejsowi
          - wysoką funkcjonalnością oferowanych operacji
          - możliwością dodania nowych funkcji na życzenie użytkownika
          - wielojęzycznością
          - rozliczeniami walutowymi
          - generowaniem statystyk i graficznych wykresów
          - bezpieczeństwem danych
          - podziałem uprawnień wg grup użytkowników
          - zgodnością względem norm i przepisów prawa
          - dostosowaniem do przepisów Unii Europejskiej
          - możliwością współpracy z innymi aplikacjami
 
 
System INTEGRA firmy OrgaSoft rozwiąże wszelkie kluczowe problemy informatyczne i informacyjne przedsiębiorstwa! Przyczyniając się do zmian w organizacji pracy firmy, INTEGRA sprawi, że stanie się ona bardziej wydajniejsza, łatwiejsza  i nowoczesna w zarządzaniu.


INTEGRA to rozwiązanie na miarę Państwa oczekiwań !